Toyota „Auto Park”

Od ponad dwudziestu lat jesteśmy jedynym Autoryzowanym Salonem Toyoty w Białymstoku.

Autoryzowaną Stację Dealerską Toyoty w Białymstoku cechuje najwyższy poziom obsługi klienta oraz konkurencyjne ceny. Nasze obszary działalności obejmują zarówno sprzedaż samochodów jak i serwisowanie.

  • Sprzedajemy nowe samochody Toyoty, zarówno osobowe jak i dostawcze, a także wielomarkowe auta używane z gwarancją. Oferujemy doradztwo w zawarciu umów kredytowych i leasingowych oraz doradztwo w zakresie ubezpieczenia samochodów na dogodnych warunkach.
  • Toyota „Auto Park” Białystok posiada serwis mechaniczny i serwis blacharsko-lakierniczy, w którym do Państwa dyspozycji są nasi najlepsi fachowcy i eksperci. Wysoko wykwalifikowana kadra, nowoczesne maszyny i urządzenia, łącznie kilkanaście stanowisk obsługi, gwarantują wysoką jakość wykonywanych usług serwisowych. W naszej stacji prowadzimy również sprzedaż oryginalnych części oraz akcesoriów do samochodów Toyoty.

W 2022 roku Toyota „Auto Park” Białystok została laureatem nagrody Ichiban, przyznawanej corocznie przez Toyota Motor Europe najlepszym dealerom za ich najwyższy poziom obsługi klienta. To jedyne w tej edycji wyróżnienie dla dilera Toyoty z Polski. Dziękujemy naszym klientom za zaufanie!

Wszystkie działania, które podejmujemy, mają na celu wyjście poza oczekiwania i potrzeby naszych klientów.

Skip to content