Wydarzenie

Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych to spotkanie dedykowane branży rolniczej, umożliwiające nawiązanie kontaktów sprzedażowych, prezentację oferty handlowej i hodowlanej oraz bezpośredni kontakt z klientem.

Jakie są jego cele?

Obszary wiejskie w województwie podlaskim są różnorodne i spełniają wszystkie uwarunkowania do rozwoju wielofunkcyjnego. Reformy rynku i szybki postęp w produkcji zwierzęcej wymagają od producenta rolnego systematycznego podnoszenia poziomu wiedzy i wdrażania innowacji.

Dlatego też Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie szkoli rolników w zakresie nowoczesnych oraz efektywnych rozwiązań w produkcji roślinnej, w chowie i hodowli zwierząt, w tematyce budownictwa inwentarskiego, uwzględniając obowiązujące przepisy prawne i wymogi zoohigieniczne, jak również w zakresie możliwości skorzystania z funduszy unijnych na realizację inwestycji. Poczuwamy się do odpowiedzialności za ciągłe zapewnianie pomocy podlaskim rolnikom. Nasze wsparcie głównie opiera się na organizowaniu rolnikom konferencji, wykładów i szkoleń, które są swoistym  „Inkubatorem” dla rozwoju nowoczesnego rolnictwa. Nasi odbiorcy oczekują od nas szybkiej i kompleksowej informacji, pomocy technicznej przy wypełnianiu dokumentacji oraz wrażliwości – nie raz ludzkiej rozmowy na nurtujące ich tematy. 

Można powiedzieć, że funkcjonujemy elastycznie, jesteśmy gotowi do podejmowania działań skierowanych bezpośrednio na zaspokajanie potrzeb naszych beneficjentów. Badając ich oczekiwania – tworzymy zespoły zadaniowe, projektowe, opracowujemy programy doradcze oparte na innowacyjnych sposobach przekazu.

Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego jest jednostką, która z uwagi na zakres działań ma za zadanie wdrażanie postępu rolniczego na obszarach wiejskich. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom odbiorców naszych wydarzeń staramy się, aby oferta wystawowa była aktualna i innowacyjna.

Zapraszamy do współpracy i prezentacji oferty Państwa firmy na terenach Agroareny podczas XXIX Regionalnej Wystawy Zwierząt Hodowlanych, w zamian za udział w wydarzeniu proponujemy bogaty pakiet korzyści. Liczymy, że Państwa obecność wzbogaci ofertę wystawową naszego wydarzenia, a kontakty zawarte z klientami będą uwerturą do długoterminowych kontraktów biznesowych.

Mówią o nas…

Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych w Szepietowie przyciąga uwagę mediów, generując liczne artykuły i zainteresowanie ze strony dziennikarzy.
{

Dziesiątki tysięcy osób uczestniczyło w ostatnim dniu XXVIII Regionalnej Wystawy Zwierząt Hodowlanych w Szepietowie

Polska Press, czerwiec 2022

{

Wydarzenie wyróżnia się wysoką frekwencja zwiedzających, rekordową liczbą wystawców i doskonałą atmosferą

farmer.pl, czerwiec 2022

{

Biorąc pod uwagę, że poziom tegorocznej wystawy w Szepietowie można porównać tylko do wystawy o zasięgu krajowym, progres jaki się dokonał przez minione lata jest ogromny

topagrar.pl - wrzesień 2021

{

Oprócz zwierząt - na terenach wystawowych Podlaskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego można poznać ofertę prawie 300 firm z branży rolniczej. To blisko 600 stoisk z nasionami, nawozami, promocją odnawialnych źródeł energii i kuchni regionalnej oraz przede wszystkim - z maszynami

TVP Białystok, czerwiec 2022

Skip to content