PRIMATOR

Co robimy

Oferujemy kompleksowe wsparcie przy zakupie nowoczesnych maszyn rolniczych i części zamiennych. Zapewniamy fachowe doradztwo i pełny serwis maszyn. Jesteśmy autoryzowanym dealerem takich marek jak m.in.: NEW HOLLAND, KUHN.

Zaczynaliśmy jako firma usługowa, jednak z czasem w naszej ofercie znalazły się się również części zamienne do polskich ciągników i innych maszyn rolniczych.

Współpracujemy z instytucjami finansowymi, np. z firmą CNH Capital. Można nas spotkać na targach i wystawach, a także na pokazach maszyn rolniczych, które organizujemy wspólnie z producentami.

Dlaczego to robimy

Znamy doskonale sytuację polskiego rolnictwa oraz jego bolączki. Lata doświadczenia w branży i mierzenie się z problemami klientów sprawiły, że potrafimy odnaleźć się w każdej sytuacji. Wspieramy polskich rolników w dążeniu do rozwoju gospodarstwa i bardziej efektywnej pracy.

Siłą naszej firmy są wspólne wartości. Skupiamy wokół siebie ludzi zaangażowanych, przywiązanych do jakości, zdolnych zmieniać rzeczywistość i nadawać jej odpowiedni kierunek. Inwestujemy w rozwój pracowników. Zależy nam na tym, żeby brali udział w szkoleniach i mogli jeszcze lepiej dbać o potrzeby naszych klientów.

Dobrego partnera poznaje się po tym, że jest niezawodny. Działamy tak, żeby klienci zawsze mogli na nas liczyć i żeby zostawali z nami na lata.

Pierwsze kroki i rozwój w branży rolniczej

Primator działa na polskim rynku od 1992 roku. Właścicielem był Henryk Kraszewski, a po jego śmierci w 2012 r. prowadzeniem firmy zajmuje się żona, Barbara.

Początkowo firma prowadziła działalność usługową, ale w naszej ofercie już wtedy znalazły się części zamienne do polskich ciągników i innych maszyn rolniczych.

Kiedy nasza firma umocniła swoją pozycję na rynku, wprowadziliśmy markę New Holland. Jesteśmy z nią związani od początku, kiedy to przejęła fabrykę w Płocku. Dzisiaj mamy pozycję jednego z czołowych dealerów tej marki w Polsce. W tej chwili jej innowacyjne produkty to także znaczna część naszej oferty sprzedażowej.

Skip to content