Berutex

Firma Berutex Sp. z o.o.

Od ponad 20 lat zajmuje się sprzedażą i obsługą maszyn rolniczych. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem renomowanych austriackich i niemieckich marek, odznaczonych znakiem jakości Made in Germany:

ZUNHAMMER

TEBBE

BRAND

WASSERBAUER

LEHNER

Proponujemy najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne dla współczesnych gospodarstw rolnych. Oferowane przez nas maszyny specjalizują się w technice nawożenia gnojowicą, transporcie i roztrząsaniu, a także w zadawaniu paszy.

Nasza oferta uwzględnia potrzeby małych, średnich i wielohektarowych gospodarstw rolnych. Oferowany przez nas sprzęt zapewnia optymalne wykorzystanie powierzchni uprawnej, pozwala usprawnić pracę, zaoszczędzić czas i pieniądze. Przekonały się o tym już tysiące naszych klientów.

Wspieramy i doradzamy

Zdajemy sobie sprawę, jak ciężka bywa praca w gospodarstwie, ile wysiłku i czasu potrzeba, aby wyprodukować kilka litrów mleka i ziarno na bochenek chleba. Każdego dnia wspieramy naszych rolników i pomagamy w wyborze najlepszych rozwiązań technologicznych dla ich gospodarstw. Zespół doświadczonych pracowników chętnie odpowiada na wszelkie pytania i rozwiązuje ewentualne problemy.

Części zamienne do maszyn rolniczych

W naszej ofercie posiadamy także oryginalne części zamienne do maszyn rolniczych marek: ZUNHAMMER, TEBBE i BRAND. Zamówione części wysyłamy bezpośrednio do Państwa kurierem.

Finansowanie maszyn rolniczych

Oferujemy atrakcyjny system finansowania dostosowany do Państwa potrzeb. Proponujemy pożyczkę rolniczą, leasing operacyjny lub finansowy.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Skip to content