HANBUD

Firma HANBUD od powstania pomagała w realizacji marzeń o własnym domu.

Początkowo działalność firmy skupiała się na dystrybucji materiałów budowlanych. Od kilkunastu lat jesteśmy producentem pokryć dachowych. W naszej ofercie są blachodachówki modułowe, blachodachówki cięte na wymiar oraz blachy trapezowe.

Na przestrzeni lat asortyment firmy uległ rozszerzeniu. Wprowadzone zostały nowe linie technologiczne do produkcji blachodachówek, paneli dachowych na rąbek oraz blach trapezowych.

Obecnie Hanbud jest czołowym producentem pokryć dachowych i ogrodzeń metalowych w województwie podlaskim. Nasza oferta zawiera ogrodzenia przemysłowe i posesyjne, profile konstrukcyjne Z i C oraz profile do suchej zabudowy. Produktami naszej firmy są również sztachety metalowe (Standard, Emka, Estetic, Sigma, Astra i Polo) będące alternatywą do tradycyjnych drewnianych sztachet oraz nowoczesne ogrodzenia żaluzjowe. Stale rosnące doświadczenie pozwala nam oferować innowacje, takie jak nasze produkty z linii Revolution, czyli blachy trapezowe T14R i T35R.

Dzięki zaangażowaniu wszystkich pracowników i zaufaniu jakim darzą nas klienci realizujemy też własne cele biznesowe i prywatne. Najbardziej cieszy nas fakt, iż firma rozwija się i daje pracę coraz większej liczbie osób. Odzwierciedleniem naszych starań jest zwycięstwo w kategorii Awans Roku „Złotej Setki Przedsiębiorstw” oraz otrzymanie Diamentu Forbes’a.

Misja firmy:

Chcemy, żeby każdego było stać na solidne i trwałe rozwiązania przy budowie domu.

Skip to content