AGRO-PARTNER KACZMAREK

Agro-Partner – wyłączny importer wozów paszowych włoskiej firmy Sgariboldi S.R.L. w Polsce od 2014r. Naszym celem jest sprzedaż maszyn solidnych, trwałych, niezawodnych, precyzyjnych, a przede wszystkim dających satysfakcję rolnikom decydującym się na ich zakup. Prowadzimy sprzedaż wozów paszowych z trzema systemami mieszania:

  • System Monofeeder – poziomy,
  • System Verticale – pionowy,
  • System Gulliver – poziomy panelowy.

Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, oryginalne części zamienne oraz fachowe doradztwo w zakresie doboru odpowiedniego wozu paszowego.

Firma Agro-Partner to nie tylko wozy paszowe, z początkiem 2019r. poszerzyliśmy swoją ofertę o kompleksowe rozwiązania wentylacji w budynkach inwentarskich oraz w pełni zautomatyzowane systemy schładzania krów marki TEN AIR Technology.

W ofercie posiadamy również budki dla cieląt renomowanej firmy CALF-TEL

Szeroką gamę urządzeń do utrzymania higieny i czystości w budynkach inwentarskich oraz do podgarniania TMR-umarkiBobman.

Zaczepiane podgarniacze do TMR-u

TRADYCYJNY I PRZYSZŁOŚCIOWY

Stawiamy na najwyższą jakość rozwiązań, które wykonane zostały w oparciu o najlepsze komponenty oraz nowoczesne technologie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży poznaliśmy potrzeby naszych Klientów i dlatego jesteśmy w stanie zapewnić Państwu fachowe doradztwo techniczne oraz serwis. Nasza oferta skierowana jest zarówno do właścicieli niewielkich, jak i bardzo dużych gospodarstw – zaawansowane technologicznie rozwiązania podołają zadaniu bez względu na potrzeby.

Każdy produkt dostępny w naszej ofercie to najwyższa jakość wykonania, a dzięki profesjonalnemu działowi handlowemu znajdziecie Państwo rozwiązanie dopasowane do Waszych potrzeb. Zapraszamy do kontaktu albo wizyty w siedzibie naszej firmy – nie tylko pomożemy wybrać odpowiedni paszowóz, ale również zapewnimy pomoc w sfinansowaniu transakcji.

Skip to content