Skavska Hale

Firma SKAVSKA Hale Sp. z o.o. to polski producent specjalizujący się w produkcji hal łukowych, najlepiej zaadoptowanych w branży rolniczej. 

Firma powstała w 2015 roku lecz doświadczenie właścicieli sięga już 2011 roku, w którym rozpoczęli pracę w firmie specjalizującej się w produkcji podobnych produktów, a w 2019 roku przekształciła się w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością i tak funkcjonuje do dziś.  

Doświadczenie zdobyte przed założeniem firmy pomogło w tym, by w pełni zrozumieć potrzeby klienta i sprostać wymaganiom rozwijającego się rynku rolniczego, szczególnie w kwestii budynków namiotowych. 

Hale SKAVSKA od początku projektowane były przez doświadczonych konstruktorów, wspieranych przez właścicieli firmy znających rynek oraz wymagania klientów, dzięki czemu, mimo swojej prostoty, hale naszej produkcji posiadają szereg udogodnień pozwalających na szersze wykorzystanie ich przez inwestorów. 

Od 2015 roku firma nieustannie rozwija się poprzez zwiększanie swoich mocy przerobowych oraz sprzedaż. To wszystko pozwala na nieustanne umacnianie na rynku polskim oraz zagranicznym.

Na terenie firmy, która mieści się w Wieruszowie, znajduje się profesjonalna spawalnia, produkcja plandek, posiadamy własny transport, a na sukces całej firmy pracuje ponad 80 osób w czym kilka ekip monterskich, to wszystko pozwoliło na to by w 2022 roku otrzymać certyfikat Gepard Biznesu, zajmując 17 miejsce wśród pozostałych 2383 firm w województwie łódzkim. 

Również w tym samym roku otrzymaliśmy nagrody EFEKTYWNA FIRMA 2020, MOCNA FIRMA GODNA ZAUFANIA 2020 , a także jedno z naszych najważniejszych wyróżnień dla hali zgłaszanej do konkursu o Złoty Medal 2023 „Model 13M” jako wyrób zwiększający bezpieczeństwo pracy w gospodarstwie rolnym przyznawanym przez KRUS. W roku 2023 Skavska Hale otrzymała za swoje produkty także prestiżowe nagrody Polagra Premiery, a także Złoty Medal Agrotech Kielce.

Skip to content