POLANES

POLANES to firma działająca od 3O lat w branży technologii pozyskiwania mleka, systemów żywienia krów i zarządzania stadem KOMPAS Farm.

Oferujemy nowoczesne i sprawdzone rozwiązania w zakresie całego cyklu produkcji mleka: od instalacji przewodowych, poprzez hale udojowe i systemy paszowe, aż po kompleksowe zarządzanie stadem:

  • Hale udojowe typu Rybia Ość, Bok-w-Bok, Swing Over i Tandem wyposażone m.in. w elektroniczną pulsację, automatyczne zdejmowanie aparatów udojowych, pomiar ilości udojonego mleka, pomiar przewodności
  • Dojarki przewodowe
  • Części zamienne do instalacji udojowych i kompleksową obsługę serwisową
  • Systemy paszowe do automatycznego zadawania pasz
  • System zarządzania stadem KOMPAS FARM – kompletne narzędzie do zarządzania gospodarstwem mlecznym,  zsynchronizowane z urządzeniami i czujnikami rozmieszczonymi na  poszczególnych etapach produkcji i pozyskiwania mleka.

W naszej aktywności kładziemy szczególny nacisk na niezawodność i trwałość naszych rozwiązań, a także wsparcie hodowców w poprawie efektywności produkcji mleka.

Jednakże dzisiejsze oczekiwania klientów wykraczają poza dostarczenie technologii i zapewnienie jej prawidłowego działania. Dlatego stale rozwijamy nasze możliwości zaspakajania indywidualnych  potrzeb producentów mleka. Jesteśmy  zaangażowani w każdy etap pozyskiwania mleka. Optymalnie dopasowujemy nasze rozwiązania do Ciebie i Twojego gospodarstwa.

Skip to content