INTERTECH Sp. z o.o.

Nasza misja, wizja i wartości.

Nie mamy nic do ukrycia.

Inter Tech to więcej niż przedsiębiorstwo. To społeczność, w której każdy traktowany jest jak członek rodziny.

Niewiele jest przedsiębiorstw, które budują trwałe fundamenty w międzynarodowych relacjach mając znaczący wpływ na rozwój rolnictwa.

Inter Tech Family to idealne miejsce dla ludzi ambitnych, pełnych zapału szukających inspiracji w rozwoju, dla których zdobywanie profesjonalnych doświadczeń stanowi dużą motywację do pracy i jest źródłem satysfakcji.

Intensywnie rozwijamy segment sprzedaży oraz nowe produkty i usługi. Dostosowujemy profil naszej działalności tak, aby w pełni skoncentrować się na kliencie. Wartości odzwierciedlają sposób, w jaki Inter Tech chce osiągać wyznaczone cele. Istotą partnerstwa Human First jest nastawienie na klientów, budowę trwałych relacji i zaangażowanie. Aktywnie zwiększamy potencjał nowych produktów poprzez fuzję nowoczesnych kanałów kontaktu i kompatybilnych usług. Rozwój oznacza nacisk na innowacyjność, rozwój umiejętności i wiedzy oraz poszukiwanie coraz lepszych rozwiązań, wychodząc naprzeciw klientom stale podnosząc jakość. Odwaga oznacza śmiałość i otwartość, determinację oraz zaangażowanie i pasję w realizacji wspólnych celów. Połączenie tych wartości prowadzi do lepszego rozumienia oczekiwań klientów, pozwala odpowiedzieć na wyzwania rynku i umacnia kulturę organizacyjną Inter Tech Family.

Skip to content