DOLFOS Spółka z o. o.

Jesteśmy polską firmą, z polskim kapitałem, stworzoną przez lekarzy weterynarii. Produkujemy premiksy, mieszanki paszowe uzupełniające i preparaty mlekozastępcze dla zwierząt.
Istniejemy na rynku paszowym od wielu lat, oferując Państwu najwyższej jakości produkty, opracowane przy współudziale specjalistów z zakresu żywienia zwierząt, lekarzy weterynarii i technologów.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w pracy dla zwierząt wiemy, jak ważna jest profilaktyka, jak wiele zależy od prawidłowego żywienia i dobrostanu zwierząt. Dlatego tworzymy premiksy, mieszanki paszowe uzupełniające
i preparaty mlekozastępcze dla przeżuwaczy, trzody chlewnej, drobiu i zwierząt futerkowych w oparciu o najaktualniejszą wiedzę i technologie, oferując najwyższej jakości produkty, dostosowane do aktualnych potrzeb hodowli.

Nie jesteśmy wielkim koncernem, co pozwala nam na sprawne zarządzanie. Jesteśmy elastyczni, szybko reagujemy
na wymagania naszych klientów, jesteśmy otwarci na ich potrzeby.

Produkty, które oferujemy, wytwarzamy z najlepszych dostępnych surowców, spełniających surowe wymagania odnośnie jakości, gwarantując ich maksymalne przyswajanie: witamin chronionych, makro- i mikroelementów
w formach nieorganicznych i organicznych, aminokwasów, enzymów, ekstraktów, probiotyków. Surowce, które przechodzą szczegółową weryfikację w naszym laboratorium, pozyskujemy od renomowanych dostawców zarówno
z Polski jak i całego świata.

Produkcja odbywa się w zakładach wyposażonych w nowoczesne linie produkcyjne, a profesjonalny personel czuwa
nad jakością poprzez specjalistyczny system kontroli.

Od ponad ćwierć wieku istnienia na rynku paszowym, nasza firma intensywnie się rozwija. Konkurując z licznymi podmiotami, głównie zagranicznymi, jakością produktu, solidnością i elastycznością w działaniu przekonujemy Państwa do współpracy z nami.

Wszystko to sprawia, że nieprzerwanie rośnie zapotrzebowanie na nasze produkty zarówno w Polsce jak i za granicą,
a DOLFOS kojarzy się hodowcom z rozwiązywaniem dotychczasowych problemów żywieniowych, poprawą zdrowotności i dobrostanu zwierząt oraz wzrostem wydajności produkcji przy znaczącej poprawie jej opłacalności.

Na niniejszej stronie internetowej mogą się Państwo zapoznać z naszymi produktami, które są niezbędnymi elementami racjonalnego chowu zwierząt.

Prezes Zarządu
lek. wet. Adam Piotrowicz

Nasza misja

Naszą misją jest zapewnienie wysokiej jakości, przystępnych cenowo produktów, które będą poprawiały zdrowie i dobrostan zwierząt.
Nasz cel to zagwarantowanie naszym klientom wzrostu wydajności produkcji  przy znaczącej poprawie jej opłacalności.

Skip to content