Melvit S.A.

Spółka Melvit S.A. powstała w 1998 roku, obecnie jest jedną z najprężniej rozwijających się firm w sektorze zbożowym. Naszą ideą jest dostarczanie produktów zdrowych, nieprzetworzonych, będących bogactwem natury, mających pozytywny wpływ na organizm. Konsekwentne realizowanie naszej idei przyniosło sukces, dlatego stale kontynuujemy nasz rozwój w tym kierunku.

Naszym atutem bez wątpienia jest fakt posiadania własnej kaszarni, płatkarni oraz gospodarstwa rolnego. Najnowocześniejsze kaszarnia i płatkarnia przetwarzają surowiec w produkt, który możecie znaleźć na półkach sklepowych. Dbamy o zdrowie i bezpieczeństwo naszych klientów oferując im produkty wyłącznie najwyższej jakości. Dlatego stale monitorujemy i rozwijamy produkcję, co przyczynia się do ciągłego podnoszenia jakości oferowanych wyrobów.

„Dbamy o zdrowie i bezpieczeństwo naszych klientów oferując im produkty wyłącznie najwyższej jakości.”

Oczekiwania, cele oraz pomysły naszych klientów są dla nas najlepszym źródłem inspiracji do dalszej pracy. Nasze produkty są podstawą diety korzystnej dla zdrowia. W ofercie posiadamy ponad 150 pozycji stworzonych na bazie składników najwyższej jakości, zawierających wiele wartości odżywczych i minerałów, a nasza oferta jest stale poszerzana o kolejne nowości.

„W ofercie posiadamy ponad 150 pozycji stworzonych na bazie składników najwyższej jakości, zawierających wiele wartości odżywczych i minerałów.”

Melvit S.A. jest także producentem wyrobów pod markami własnymi wiodących sieci handlowych. Wymagania klientów są nieodłącznym elementem procesu rozwoju produktów. Są one przygotowywane zgodnie z oczekiwaniami naszych partnerów handlowych. Oprócz jakości naszych produktów jesteśmy w stanie zagwarantować współpracę z wysoko wykwalifikowaną i zmotywowaną kadrą pracowniczą oraz pełne zorientowanie na potrzeby klientów i ich wzorową obsługę.

Nasza firma dzisiaj jest wiodącym producentem płatków oraz produktów zbożowych na rynku polskim. Ostatnie lata naszej działalności to okres dynamicznego rozwoju. Stawiamy sobie za cel bycie przedsiębiorstwem inspirującym i promującym zdrowe odżywianie poprzez dostarczanie nowych, innowacyjnych produktów oraz ciągłe doskonalenie ich jakości.

„Nasza firma dzisiaj jest wiodącym producentem płatków oraz produktów zbożowych na rynku polskim.”

Skip to content