DAIRYMASTER

Firma Dairymaster zdobyła międzynarodowe uznanie za produkcję najwyższej klasy zaawansowanych technologicznie urządzeń mleczarskich. Nasz asortyment obejmuje: Sprzęt do Dojenia; Zautomatyzowane Systemy Karmienia; Zgarniacze Obornika; Zbiorniki Chłodzące Mleko oraz Systemy Monitorowania Zdrowia
i Płodności.

Wprowadzamy nowe pomysły i technologie do Przemysłu Mleczarskiego. Hodowcy korzystający z naszej technologii zwiększają wydajność mleczną, skracają czas doju, obniżają koszty energii, zmniejszają nakłady pracy oraz poprawiają zdrowie stada i wskaźniki rozrodu.

Innowacje mają kluczowe znaczenie dla zapewnienia zrównoważonej diety nieustannie rosnącej populacji świata.
Jest to niezmiernie ważne oraz stanowi naszą odpowiedzialność. Firma Dairymaster zgłosiła ponad 90 patentów!
Patrzenie w przyszłość i stojące przed nami wyzwania motywują nas do innowacji, a innowacje inspirują nas do dalszego tworzenia lepszych produktów.

Nasze dążenie do sukcesu jest potęgowane przez popularność naszych produktów na całym świecie. Kładziemy ogromny nacisk na Badania i Rozwój, aby dostarczyć najbardziej zaawansowany technologicznie, wysokosprawny sprzęt zapewniający optymalną wydajność i najwyższy komfort dla operatora oraz krowy.

W naszej globalnej siedzibie w Irlandii innowacje są wszędzie.

Multidyscyplinarne zespoły Dairymaster wykorzystują Profilowanie Laserowe, Roboty Produkcyjne i Sprzęt do Produkcji Elektroniki. Nad wieloma trwającymi projektami współpracują zatem nasi Inżynierowie Produktu, Mechanicy i Projektanci oraz zespoły Rozwoju Oprogramowania i Aplikacji. Stworzyliśmy tygiel doświadczeń, pomysłów i innowacji, w którym powstają wynalazki.

Firma Dairymaster została założona przez ludzi, którzy z pierwszej ręki doświadczyli potrzeby lepszych rozwiązań w hodowli bydła mlecznego. W naszym ponad 4-hektarowym zakładzie produkcyjnym, w Causeway w południowo-zachodniej Irlandii, zatrudniamy obecnie prawie 400 osób i zdobyliśmy międzynarodową renomę lidera w produkcji urządzeń mleczarskich. Nasze siedziby w Irlandii, Wielkiej Brytanii i USA obsługują klientów w ponad 40 krajach!

Skip to content